17 Stycznia

W ramach promocji, która ma na celu launch nowego produktu na rynek, jesteśmy odpowiedzialni za spójną z działaniami offlineowymi komunikację w sieci.

Produkt, za który jesteśmy odpowiedzialni to Humavit Sterole - preparat uzupełniający dietę w fitosterole, które skutecznie wpływają na obniżenie cholesterolu we krwi. Dodatkowo suplement wzmacnia układ immunologiczny oraz poprawia funkcjonowanie wielu narządów. Produkt skierowany jest przede wszystkim do osób dorosłych, które mają problem z podwyższonym cholesterolem.

Naszym głównym celem jest dotarcie do grupy docelowej, przekazanie im informacji o nowym produkcie ( również o jego właściwościach i zastosowaniu) oraz poszerzenie ich wiedzy z zakresu ryzyka chorób związanych z podwyższonym cholesterolem.

Sposoby, które wykorzystujemy w realizacji naszych celów to przede wszystkim odpowiednia komunikacja w mediach społecznościowych, wspierana natywnymi funkcjonalnościami portalu Facebook (oferty, promocja dedykowanych postów). Dodatkowo tworzymy artykuły sponsorowane oraz wzbogacamy o tematykę cholesterolu wpisy na blogu Humavit. 

Kampania wsparta jest również działaniami SEM oraz Google AdSens (w tym remarketing).

Powierzenie nam tak odpowiedzialnego zadania przez firmę Varia motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania oraz ciężkiej pracy.

wstecz6