Żyjemy w świecie obrazów, znaków, piktogramów, logotypów. Nie ulega więc chyba wątpliwości, że niedbale wykonana lub przestarzała kreacja, którą identyfikuje się dany brand - nie wzbudza atrakcji w oczach konsumentów.

Profesjonalna kreacja wizualna - pomaga nie tylko wyróżnić się marce pośród konkurencji, ale też na stałe zaistnieć w świadomości klientów, którzy chętnie będą się z nią utożsamiali i z przyjemnością sięgną po jej ofertę.

 

Obecnie konsumenci wymagają od marek czegoś więcej niż tylko dobrych jakościowo produktów czy usług - pragną od nich dodatkowych wartości, np. poczucia wyższego statusu społecznego. Taką wartość dodaną do swojej oferty może zaoferować klientowi tylko ten brand, który w świadomości innych jawi się jako atrakcyjny i wzbudzający pożądanie.

Wiemy, że branding to proce długotrwały i wymagający dobrze przemyślanej strategii działań marketingowych - wspartych niebanalnymi rozwiązaniami ze strony spójnej kreacji.


  • projektujemy pełną księgę identyfikacji wizualnej (CI) dla marek, m.in.: logotypy, key visuale, wizytówki, foldery, papier firm, 
  • projektujemy materiały reklamowe przeznaczone do druku (DTP),
  • tworzymy kreacje na potrzeby kampanii online i offline,
  • wykonujemy prace związane brandingiem i z rebrandingiem (odświeżenie wizerunku marki),
  • copywriting, webwriting i content design: slogany, hasła reklamowe, claimy, przygotowanie atrakcyjnych treści na potrzeby serwisów www i social media.


Wyślij Wyślij